Prodej: Pozemek (Komer. účely) Brno

Cena:
14.000.000 Kč
Poznámka k ceně: cena je již včetně provize a právních služeb
ID nemovitosti163-N01782
Datum vložení:31. října 2018
Poslední úprava:12. června 2019, v 06:48
 
Adresa: Brno

Poloha v obci: V klidné části
Celková plocha: 3.500 m2
Přepočet na m2: 4.000 ,-Kč/m2
foto 1
Prodej: Pozemek (Komer. účely) Brno
Brno: Prodej komer. účely za 4.000 Kč/m² Brno: Prodej komer. účely za 4.000 Kč/m² Brno: Prodej komer. účely za 4.000 Kč/m² Brno: Prodej komer. účely za 4.000 Kč/m² Brno: Prodej komer. účely za 4.000 Kč/m² Brno: Prodej komer. účely za 4.000 Kč/m²

Popis

Exkluzivně nabízíme prodej 3500 m2 rovinatého stavebního komerčního pozemku v Brně Tuřanech na ulici U Viaduktu, se šířkou 47 m x délkou 74 m, určeného územním plánem jako smíšená plocha obchodu a služeb (SO), druh stavební. K pozemku vedou dvě cesty - zpevněná cesta zepředu a nezpevněná z boku. Je v těsné blízkosti hlavní asfaltové silnice na Holásky a Tuřany. Voda, kanalizace, elektřina na hranici pozemku. Zastávka MHD do 1 minuty od pozemku. Výhodná poloha mezi letištěm a dálnicí. Lze spojit i s vedlejšími pozemky až do výměry 4.900 m2.
SO - SMÍŠENÉ PLOCHY OBCHODU A SLUŽEB - slouží k umístění obchodních a servisních provozoven a administrativy, které podstatně neruší bydlení. Pokud objekty v této ploše tvoří blokovou strukturu a obsahují i funkci bydlení, požaduje se využití minimálně částí vnitrobloku přilehlých k byt. domům pouze pro každodenní rekreaci zde bydlících obyvatel,tímto požadavkem se nevylučuje možnost umístění podzemních garáží pod terénem. Přípustné jsou:admin. budovy, stavby pro bydlení v rozsahu do 50 % výměry funkční plochy; za stavby pro bydlení se přitom považují objekty, ve kterých více než 1/2 podl. plochy odpovídá požadavkům na trvalé bydlení a je k tomuto účelu určena, a stavby sloužící k zajištění funkce bydlení (nadzemní stavby technické vybavenosti, garáže, parkoviště apod.) maloobchod. provozovny, stravovací a ubytovací zařízení, řemeslné provozovny, služebny městské policie, stavby pro správu a pro církevní, kulturní, sociální, zdravotnické, školské a sportovní účely, vč. středisek mládeže pro mimoškolní činnost a center pohybových aktivit, zábavní zařízení.
K tomuto pozemku lze také za zvýhodněnou cenu dokoupit 1229 m2 pozemku - ZR - PLOCHY REKREAČNÍ ZELENĚ (rekreační areály, hřiště, koupaliště, podmíněně mohou být v těchto plochách přípustné stavby služeb a stravování za podmínky, že mají doplňkovou funkci, slouží potřebám rekreační funkce plochy a nemají charakter uzavřeného klubového zařízení a slouží široké veřejnosti)

Vybavení nemovitosti

Dopravní spojeníAutobus, MHD, Silnice

Zakázku vyřizuje

Jana Srncová

Jana Srncová

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

RE/MAX Delta

RE/MAX Delta

Smetanovo nábřeží 954/4
Břeclav
69002

telefon:+420 607 449 860
email:
 
www:https://remaxdelta.cz/

Rychlý výběr nemovitosti

Hledat nemovitost

Cena

-

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Kde získáte nejvýhodnější hypotéku? ChytrýHonza.cz

DŮLEŽITÉ KONTAKTY V OKRESE BRNO

Terénní, zemní, výkopové práce
775 282 819
Nabídka zemních a výkopových prací či demolicí.
Reality Brno: reklama
TOPlist TOPlist